بازرگانی ما بزرگترین دارایی خود را سرمایه انسانی  می داند و  سعی در رشد شخصی و تخصصی آنها دارد.تیم های کاری با احترام در کنار هم فعالییت می کنند واز نظر رعایت مسئولییت اجتماعی از هیچ تلاشی  فروگذار نمی کنند.

امانت داری و حفظ اسرار تجاری موکلین،سلامت عملکرد،کنترل دقیق حسابها،تعهد کاری،کاهش زمان و هزینه ترخیص ،دقت در محاسبات و تسریع در انجام امور محوله واستفاده از آخرین تصویب نامه هاو بخشنامه ها و شبکه گسترده ارتباطات رمز موفقییت ماست.

ترخیص کالا از گمرک خرمشهر

شهر خرمشهر در جنوب استان خوزستان و در نزدیکی شهر آبادان و مینوشهر قرار گرفته و در جنوب غربی کشور ایران واقع شده است و قدیمی ترین نام این شهر بنام خارک می باشد . بندر خرمشهر و گمرک خرمشهر  به دلیل واقع شدن  در کنار حوزه خلیج فارس و کشور عراق از اهمیت ویژه اقتصادی ،تجاری و سیاسی برخوردار بوده است

عمده فعالیت اقتصادی در خرمشهر و گمرک خرمشهر شامل موارد ذیل می باشد:

کشاورزی به ویژه برداشت خرما

دارای بندرگاه و گمرک 

دارای منطقه آزاد اروند

ارتباط سراسری با راه آهن

نزدیکی به فرودگاه آبادان

شرکت آرکان اسکو اروند در زمینه ترخیص کالا و صادرات کالا و ترانزیت از شروع کار تا پایان کار در کنار شما می باشد.

انجام کلیه ی تشریفات گمرکی دارای سوله های مجهز و ایمن .شرکت بازرگانی تجاری آرکان اسکو اروند  با سال­ها سابقه درخشان در زمینه واردات ، صادرات ، ترخیص و حمل کالا و همچنین خدمات لجستیک و بازاریابی جهت فروش کالا و حمل هوایی ، زمینی و دریایی در تمامی گمرکات کشور با در اختیار داشتن کادر مجرب در زمینه تجارت ، جهت ارائه هرچه بهتر خدمات بازرگانی در خدمت شما تجار عزیز می­­باشد. جهت هرگونه مشاوره و خرید کالا با ما در تماس باشید.

09167561300
سوالی دارید؟ تماس بگیرید